Seriali – (Një Dritë E Vogël E Ditës) – Episodi 33 Pjesa 3

Seriali – (Një Dritë E Vogël E Ditës) – Episodi 33 Pjesa 3

“Bir Küçük Gün Işığı” është një serial turk i shfaqur për herë të parë në vitin 2018. Seriali është prodhuar nga kompania Inter Medya dhe transmetohet në Kanalin 7 në Turqi.

Historia e serialit ndjek jetën e një vajze të re, Zeynep, e cila është duke kërkuar të gjejë prindërit e saj biologjikë. Ajo jeton me prindërit e saj adoptivë dhe një motër të adoptuar, por ndjehet e ndarë nga historia e saj e vërtetë.

Ndërkohë, në jetën e saj dalin edhe persona të tjerë si Serhat, një advokat i ri që vjen në qytet për të punuar dhe kthehet në dashuri me Zeynep. Megjithatë, ajo nuk ka qenë e gatshme për një lidhje me Serhat, pasi është duke kërkuar të zgjidhë historinë e saj të errët.

Seriali ka një cast të fortë aktorësh turq, ku rol kryesor luan aktorja Ezgi Baran si Zeynep dhe aktori Tolga Mendi si Serhat. Në serial luajnë gjithashtu aktorë të tjerë të njohur si Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özder, Hakan Kurtas, dhe Gamze Demirbilek.

“Bir Küçük Gün Işığı” është një serial emocionues dhe prekës që ka tërhequr vëmendjen e shumë shikuesve në Turqi dhe në të gjithë botën.

OPSIONI 1

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *