Lajm i hidhur per fansat e Yali Capkini…(Video)

Lajm i hidhur per fansat e Yali Capkini…(Video)

Edhe perkunder lajmit se kete jave do te transmetohet epizodi me i ri nga hit seriali Yali Capkini, pak para nisjes se epizodit te ri erdhi lajmi i hidhur ku eshte anuluar transmetimi i epizodit me te ri, ku e njejta do te transmetohet javen e ardheshme ne te njejten dite dhe te njejten ore…

Shkaku i mos transmetimit ishe shkaku i zgjedhjeve ne turqi, ku kryetari i shtetit Tayib Erdogan pati paraqitje direkte ne disa kanale kombetare turke…

Epizodi i ri i Yali Capkini (Epizodi 32) tashme do te transmetohet me date 19.05.2023 e Premte ne te njejten ore, dhe njekohesisht ne kohe rekorde faqja jone do te perkthej kete super serial

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *